Moulin de Mougins

Moulin de Mougins pokračuje vo svojej ceste

Moulin de Mougins, preslávená luxusná reštaurácia v blízkosti francúzskeho Cannes, po výmene šéfkuchára na kvalite nestratila

Po zmene šéfkuchára pokračuje táto legendárna reštaurácia vo svojej úspešnej ceste. Kuchyňa je pefektná. V reštaurácii zostavili kombinované menu s osvedčenými receptami zakladateľa, pána Rogera Vergé, ktoré výborne dopĺňajú novinky nového šéfkuchára Sebastiena Chambru. Za zmienku stojí Pigeon "Miéral", v preklade holub z farmy Mieral pečený v dvojobale z chrorofylu a wasabi, holubými stehienkami karamlizovanými v saké a kysnutými gnochi.

Moulin de Mougins

Vrelo odporúčam domáci koktail na báze šampanského v kombinácii s karamelom, zázvorom a limetkou.

Dlhé chvíle som strávil v rozhovore s personálom, ktorý mi vyrozprával neuveriteľné a bohaté príbehy z ich životov a práce v tejto skvostnej reštaurácii.

Moulin de Mougins

Riaditeľ reštaurácie tu pracuje už viac ako 27 rokov, hlavný someliér a zástupca riaditeľa viac ako 21 rokov atď., atď... a to už tam toho videli.

Moulin de Mougins je kultivovanou a nádhernou reštauráciou, kde sa dá odpočinúť a je ideálnym miestom na strávenie chvíľ pri dobrom obede či večeri.